Krbová kamna – to je přirozeně příjemné a opravdové teplo

Až se vás zima zeptá, jak jste se na ni připravili, odpovíte s úsměvem. Vaše nová krbová kamna si totiž se zimou zaručeně poradí.

Každým rokem s blížící se zimou vám hlavou plynou myšlenky, jen aby nebyla příliš studená a mrazivá, protože nechcete zase další rok lidově řečeno „klepat kosu“? Nebo s příchodem prvních sněhových vloček a mrazíků se hned začnete děsit vyúčtování, které vás čeká? A co kdybychom vám poodkryli svět tepla, romantiky a nízkých nákladů na topnou sezónu? Lákavá představa, že?

Krbová kamna splní vaše přání a potřeby do puntíku.

Krbová kamna – ideální nákup mimo sezónu

Možná si říkáte, proč tak brzy myslet na zimu, vždyť léto ještě ani pořádně nezačalo. Jenže opak je pravdou, a to hned z několika důvodů.

Výhody nákupu s předstihem vás přesvědčí:

  1. V klidu si můžete vybrat krbová kamna a nepospíchat tak s nákupem na poslední chvíli.
  2. Bez zbytečných stresů si krbová kamna zabudujete do svého interiéru případně napojíte na radiátory, a zimu budete vyhlížet bez obav.
  3. Nákup krbových kamen mimo sezónu – rovná se spousta akčních nabídek, výprodejů a slev. Vy si tak můžete dopřát mnohem kvalitnější a luxusnější řadu, než jakou by jste si mohli dovolit v plnou sezónu, nebo naopak ušetřit i několik tisíc korun

Krbová kamna THORMA MERANO
Krbová kamna THORMA MERANO

Krbová kamna THORMA BASEL
Krbová kamna THORMA BASEL

Krbová kamna THORMA HÖRBY

Krbová kamna THORMA HÖRBY

Krbová kamna HAAS+SOHN VISBY TV

Krbová kamna HAAS+SOHN VISBY TV

Krbová kamna – to je přirozeně příjemné a opravdové teplo

Pokud každým rokem láteříte, že je vám doma zima, vaříte si litry čaje, na nohou nosíte vrstvy ponožek, a večery trávíte zabalení do svetrů a dek, krbová kamna vám ukážou zcela nový rozměr vytápění.

Teplo, které dokáží předávat do svého okolí je pro naše tělo nejpřirozenější a také nejintenzivnější. Pokud se rozhodnete topit dřevem, věřte, že nic vás nezahřeje více.

Krbová kamna akumulační zvládnou i po dohasnutí posledního uhlíku dále vydávat teplo, které v sobě dokázaly během hoření otopu nashromáždit. I v noci tak místnost temperují a vy nebudete vstávat do studeného rána.

Pokud si pořídíte krbová kamna s teplovodním výměníkem, můžete si vytápět celý rodinný dům, díky snadnému napojení kamen na váš nový, ale i stávající systém radiátorů, a dokonce dokáží i ohřát vodu v zásobníku vody.

Krbová kamna šetří vaše peníze

Krbová kamna jsou skvělou investicí, která se vám zaručeně vrátí, a to dokonce už za jedinou topnou sezónu, a to bez přehánění. Vytápění pomocí krbových kamen se stává stále více oblíbené právě pro svou nízkou cenu a náklady, které vám každou zimu ušetří.

Stáváte se tak dokonale nezávislými na externím dodavateli tepla a jeho rozmarech, jednoduše jste svými pány. Ať už se rozhodnete topit

  • dřevem
  • ekobriketami
  • peletami,

rozhodně výrazně ušetříte v porovnání s vytápěním plynem nebo dokonce elektřinou. Pokud už máte svůj stávající kotel na plyn či elektřinu, krbová kamna s nimi snadno propojíte, mohou se ve vytápění střídat, a vzájemně se mohou také snadno zastoupit, v případě výpadku jednoho z nich.

Krbová kamna HAAS+SOHN TREVISO
Krbová kamna HAAS+SOHN TREVISO

Krbová kamna Guča Sfera
Krbová kamna Guča Sfera

Připravujete si dřevo na otop vlastními silami? Pomůže vám štípač dřeva. Přečtěte si článek Jak vybrat štípač dřeva 

Krbová kamna – teplo pro vaši duši

Krbová kamna dokáží zahřát nejen tělo, ale i vaši mysl, a i zapřísáhlý odpůrce romantiky taje při pohledu do skotačivých plamínků. Pohled do ohně totiž uklidňuje i dráždí zároveň a zaposlouchat se do zvuku praskajícího ohně je povznášející.

Uznejte sami, není to krásná představa, místo zapnuté televize si rozdělat skutečný oheň, uvelebit se s partnerem na kožešinu před krb, dát si sklenku oblíbeného vína a oděni jen do ohnivých plamínků zapálit v sobě skutečný žár? Věřte, že televize bude to poslední, co vás bude večer zajímat.

Krbová kamna HAAS+SOHN NORDBY
Krbová kamna HAAS+SOHN NORDBY

Krbová kamna HAAS+SOHN AVOLA
Krbová kamna HAAS+SOHN AVOLA

Krbová kamna jako designový skvost

Krbová kamna dokonale sladíte se stylem vašeho bydlení, na trhu jich totiž existuje široká a pestrá škála. Kachlová kamna jako z pohádky v různých barvách, a to dokonce i těch pastelových, nebo naopak umírněná keramickálitinová či plechová, nebo luxusní krbová kamna, která se stanou solitérem vašeho bydlení.

Ať už vzhled klasický nebo neokoukaný v podobě možnosti natáčení kamen, prosklení dvířek ze tří stran či zabudovaného dřevníku, krbová kamna vaše bydlení oživí, zahřejí a každá návštěva bude z tohoto netradičního interiérového skvostu příjemně překvapená, a vy si své bydlení vylepšíte o několik tříd směrem výš.

 

 

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli. Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Print this page
Print