Podívejte se k nám do obchodu

Srdečně Vás zvu k návštěvě. Okolo magazínu Rosmarinus.cz jsem vytvořil a dále buduji sít webových projektů a e-shopů. Dnes Vám nejdůležitější z nich představím a zároveň ukážu jejich největší hity. Vždy jde o shopy a produkty z oblasti dům, hobby, volný čas a zahrada.

Jak trávíte volný čas? Máte raději sport a jiné outdoorové aktivity nebo se staráte o dům a zahradu? Všichni si přijdete na své. Představím Vám tři projekty:

Svet-travniku.cz

O tom plnohodnotném shopu by se dalo jednoduše říci, že jde o speciálku s hnojivy a travními osivy pro okrasný trávník a zahradu. Vše je doplněno o kvalitní aplikační techniku – rozmetadla a postřikovače. Dále je v nabídce různé zahradní nářadí od známých a oblíbených značek Fiskars a Wolf – Garten.

Travní směs král Trávníkůtravin 20 kghnojivo GardenBOOM_ONCE a YEAR_15kg
Rozmetadlo AF 2101-ntravní osivo eurogreenrozmetadlo akumulátorové WE-B

Mezi TOP Produkty patří

Budujete okrasnou zahradu, okrasný trávník nebo užitkovou část zahrady? podívejte na www.svet-travniku.cz a vyberte si to nejlepší pro Váš trávník a zahradu. A snažíme se být jiný. V sortimentu naleznete větší balení hnojiv a osiv ( 10 kg a 25 kg ), které nejsou často nabízeny. Stejně tak různé druhy hnojiv a osiv, které v běžné obchodní síti nejsou dostupné, například hnojiva Eurogreen, která nacházejí uplatnění na golfových hřištích a díky nám je může využít na své zahradě. Můžete tak vypěstovat okrasný trávník nejvyšší kvality. Nebo oblíbené hnojivo Kristalon ve velkém balení 25 kg. Toto balení je výrazně cenově výhodnější než v malém hobby balení, které koupíte v každém marketu.

Shop.rosmarinus.cz

Součástí toho magazínu je shop – katalog, kde jsou nabízeny produkty pro dům, hobby, volný čas a zahradu. proč shop-katalog? Jde o online nákupní galerii, kde si můžete vybrat různé produkty a po výběru budete přesměrovány do shopů, kde můžete daný produkt zakoupit. celý tento katalog má běžně známý vzhled e-shopu.

247528-1338288432-big561431-1363086427-big932657-1386253369-big
2016-02-02-15-13-851327-big198973-1379325691-big (1)2015-03-23-12-28-728182-big

Hlavní TOP kategorie jsou

U nabízených produktů je kladem velký důraz na jejich bezproblémovou funkčnost, velmi příznivou a nízkou cenu a dodavatelé ( prodejci ) jsou zkušení obchodníci s rychlým doručením vybraného produktu. Prohlédněte si shop.

Domesio.eu

Zdravá čistá a úsporná domácnost, to jsou hlavní cíle a hesla shop-katalogu Domesio. Ekodrogerie, přírodní kosmetika, vše pro zdravé spaní nebo krásné zahradní doplňky a nábytek. Vyberte si na Domesio.eu

Hlavním záměrem Domesio je nabízet k přírodě šetrné produkty. Tuto nabídku ekodrogerie, přírodní kosmetiky, výrobků šetrných k životnímu prostředí jsme rozšířili o různé doplňky pro krásný útulný byt a dům.


Bio-D-Washing-Powder
Perlátor Hihippo HP-3065Bio-D Tekuté mýdlo na ruce (500 ml)
Bio-D Mýdlo s konopnými otrubamiEarth Friendly Osvěžovač vzduchu Uni-Fresh - citronová tráva (130 ml)láhve Onya H2Onya (0,35 l) - fialová

Hlavní TOP kategorie jsou

Podívejte se na Domesio.eu a vyberte si nějaký zajímavý bytový doplněk nebo k přírodě šetrný, ale přesto velmi účinný prostředek na úklid.

P.S.      Abych nezapomněl na autopotahy 🙂 autopotahy-mb.cz , to je shop & magazín. Jde o prodej přesných autopotahů pro automobily Škoda, užitkové vozy a vybrané osobní vozy dalších značek. Vše doplněno o zajímavé informace pro motoristy. Podívejte se na autopotahy-mb.cz