Krbová kamna – to je přirozeně příjemné a opravdové teplo

Až se vás zima zeptá, jak jste se na ni připravili, odpovíte s úsměvem. Vaše nová krbová kamna si totiž se zimou zaručeně poradí.

Každým rokem s blížící se zimou vám hlavou plynou myšlenky, jen aby nebyla příliš studená a mrazivá, protože nechcete zase další rok lidově řečeno „klepat kosu“? Nebo s příchodem prvních sněhových vloček a mrazíků se hned začnete děsit vyúčtování, které vás čeká? A co kdybychom vám poodkryli svět tepla, romantiky a nízkých nákladů na topnou sezónu? Lákavá představa, že?

Krbová kamna splní vaše přání a potřeby do puntíku.

Krbová kamna – ideální nákup mimo sezónu

Možná si říkáte, proč tak brzy myslet na zimu, vždyť léto ještě ani pořádně nezačalo. Jenže opak je pravdou, a to hned z několika důvodů.

Výhody nákupu s předstihem vás přesvědčí:

  1. V klidu si můžete vybrat krbová kamna a nepospíchat tak s nákupem na poslední chvíli.
  2. Bez zbytečných stresů si krbová kamna zabudujete do svého interiéru případně napojíte na radiátory, a zimu budete vyhlížet bez obav.
  3. Nákup krbových kamen mimo sezónu – rovná se spousta akčních nabídek, výprodejů a slev. Vy si tak můžete dopřát mnohem kvalitnější a luxusnější řadu, než jakou by jste si mohli dovolit v plnou sezónu, nebo naopak ušetřit i několik tisíc korun

Krbová kamna THORMA MERANO
Krbová kamna THORMA MERANO

Krbová kamna THORMA BASEL
Krbová kamna THORMA BASEL

Krbová kamna THORMA HÖRBY

Krbová kamna THORMA HÖRBY

Krbová kamna HAAS+SOHN VISBY TV

Krbová kamna HAAS+SOHN VISBY TV

Krbová kamna – to je přirozeně příjemné a opravdové teplo

Pokud každým rokem láteříte, že je vám doma zima, vaříte si litry čaje, na nohou nosíte vrstvy ponožek, a večery trávíte zabalení do svetrů a dek, krbová kamna vám ukážou zcela nový rozměr vytápění.

Teplo, které dokáží předávat do svého okolí je pro naše tělo nejpřirozenější a také nejintenzivnější. Pokud se rozhodnete topit dřevem, věřte, že nic vás nezahřeje více.

Krbová kamna akumulační zvládnou i po dohasnutí posledního uhlíku dále vydávat teplo, které v sobě dokázaly během hoření otopu nashromáždit. I v noci tak místnost temperují a vy nebudete vstávat do studeného rána.

Pokud si pořídíte krbová kamna s teplovodním výměníkem, můžete si vytápět celý rodinný dům, díky snadnému napojení kamen na váš nový, ale i stávající systém radiátorů, a dokonce dokáží i ohřát vodu v zásobníku vody.

Krbová kamna šetří vaše peníze

Krbová kamna jsou skvělou investicí, která se vám zaručeně vrátí, a to dokonce už za jedinou topnou sezónu, a to bez přehánění. Vytápění pomocí krbových kamen se stává stále více oblíbené právě pro svou nízkou cenu a náklady, které vám každou zimu ušetří.

Stáváte se tak dokonale nezávislými na externím dodavateli tepla a jeho rozmarech, jednoduše jste svými pány. Ať už se rozhodnete topit

  • dřevem
  • ekobriketami
  • peletami,

rozhodně výrazně ušetříte v porovnání s vytápěním plynem nebo dokonce elektřinou. Pokud už máte svůj stávající kotel na plyn či elektřinu, krbová kamna s nimi snadno propojíte, mohou se ve vytápění střídat, a vzájemně se mohou také snadno zastoupit, v případě výpadku jednoho z nich.

Krbová kamna HAAS+SOHN TREVISO
Krbová kamna HAAS+SOHN TREVISO

Krbová kamna Guča Sfera
Krbová kamna Guča Sfera

Připravujete si dřevo na otop vlastními silami? Pomůže vám štípač dřeva. Přečtěte si článek Jak vybrat štípač dřeva 

Krbová kamna – teplo pro vaši duši

Krbová kamna dokáží zahřát nejen tělo, ale i vaši mysl, a i zapřísáhlý odpůrce romantiky taje při pohledu do skotačivých plamínků. Pohled do ohně totiž uklidňuje i dráždí zároveň a zaposlouchat se do zvuku praskajícího ohně je povznášející.

Uznejte sami, není to krásná představa, místo zapnuté televize si rozdělat skutečný oheň, uvelebit se s partnerem na kožešinu před krb, dát si sklenku oblíbeného vína a oděni jen do ohnivých plamínků zapálit v sobě skutečný žár? Věřte, že televize bude to poslední, co vás bude večer zajímat.

Krbová kamna HAAS+SOHN NORDBY
Krbová kamna HAAS+SOHN NORDBY

Krbová kamna HAAS+SOHN AVOLA
Krbová kamna HAAS+SOHN AVOLA

Krbová kamna jako designový skvost

Krbová kamna dokonale sladíte se stylem vašeho bydlení, na trhu jich totiž existuje široká a pestrá škála. Kachlová kamna jako z pohádky v různých barvách, a to dokonce i těch pastelových, nebo naopak umírněná keramickálitinová či plechová, nebo luxusní krbová kamna, která se stanou solitérem vašeho bydlení.

Ať už vzhled klasický nebo neokoukaný v podobě možnosti natáčení kamen, prosklení dvířek ze tří stran či zabudovaného dřevníku, krbová kamna vaše bydlení oživí, zahřejí a každá návštěva bude z tohoto netradičního interiérového skvostu příjemně překvapená, a vy si své bydlení vylepšíte o několik tříd směrem výš.

 

[ hana-code-insert ] '’GOOGLE’' is not found