5 tipů pro letní zahradu

Teploty postupně stoupají, léto nastupuje. Stále více s budeme užívat volné chvíle na zahradě, budeme relaxovat u bazénu nebo vyjíždět na různé výlety.

Pojďme si nyní odpočinout o zahradních prací a užívejme si plodů své práce. Relaxujme. Máme pro Vás zajímavé tipy, co by vám v létě nemělo doma a na zahradě chybět.

A začněme u těch plodů. Postupně vše bude dozrávat, nastává čas sklizně. Začnou to jahody a přidají se postupně třešně. Sklízí se listová zelenina … . Jak to vše zpracujeme? Jedním z oblíbených a cool způsobů, jak zpracovat výpěstky z vlastní zahrady je smoothie. Příprava je jednoduchá a rychlá. Stačí ingredience a smoothie mixér:

Smoothie mixéry

Morphy Richards Easy Blend Smoothie 48415Concept SM-3354 Smoothie maker, 4 láhveDOMO DO449BL

Morphy Richards Easy Blend Smoothie 48415

Concept SM-3354 Smoothie maker, 4 láhve

Mixér DOMO DO449BL

Vše pro správný pitný režim

Na správný pitný režim v průběhu léta se nesmí zapomenout. Jste dobře připraveni doplňovat tekutiny po celé horké letní dny?

Láhve na nápoje Purity

Láhve na nápoje Purity

Vyrobeno ze špičkového plastového materiálu určeného pro zdravotnictví a farmacii, použitý materiál je zcela neutrální a nijak neovlivňuje kvalitu uložených nápojů. Opatřeno uzávěrem se silikonovým těsněním a odnímatelným poutkem. Plastovou nádobu lze vyvařovat, je vhodná do myčky. Vynikající pro vodu, čaje, ovocné šťávy, džusy apod. Více v shopu tescoma.cz 

Jak ochránit nápoje před dotěrným hmyzem?

Džbán myDRINK 2.5 l, 4 poháry s víčkem

Džbán myDRINK 2.5 l, 4 poháry s víčkem

Džbán o ideálním objemu 2,5 litru má vychytanou přepážku pro oddělené vyluhování ovoce, bylinek nebo zeleniny.Přepážka je odnímatelná, což usnadňuje čištění. Součástí jsou čtyři barevné poháry pro stylové servírování.

  • džbán i poháry jsou opatřeny praktickými víčky, která chrání nápoje před hmyzem a nečistotami

Láhve Zing Anything

láhve Zing AnythingLáhve Zing Anything

Zing Anything jsou geniální láhve, které Vám umožní snadno a rychle ochutit vodu čerstvým ovocem, zeleninou, bylinkami nebo čímkoliv chcete – a rovnou si ji odnést kamkoliv s sebou.

Různé typy, různé barvy, skvělé využití pro všechny letní aktivity, vyberte si Láhve Zing Anything.

Lehátka

Letní odpočinek? Kniha, dobré pití, sluníčko, voda a pohodlné lehátko … .

Lehátko ratanové Keter Pacific cappuccino

Lehátko ratanové Keter Pacific cappuccino

Elegantní polohovatelné lehátko Keter Pacific cappuccino v moderním ergonomickém designu. Vyrobeno z umělého ratanu v barvě cappuccino.

Fieldmann FDZN 4007 polohovací lehátko hnědé

Fieldmann FDZN 4007 polohovací lehátko hnědé

Plně polohovatelné zahradní lehátko Fieldmann. Možnost nastavení jak podpěry na záda, tak i podpěry na nohy. Akácie – exotické dřevo, vysoce odolné proti povětrnostním vlivům.

Slunečníky

Ochrana před sluncem. Opalovací krém je samozřejmostí, ale krásný zahradní slunečník zajistí velkou plochu stínu pro klidný letní odpočinek.

Happy Green Slunečník závěsný Tucson Beige

Happy Green Slunečník závěsný Tucson Beige

Slunečník závěsný, 3x3m, čtvercový tvar, 8 ocelových žeber, béžová barva, stojan součástí balení, otevírání kličkou. Vybrat slunečník Happy Green >

Grilování

Grilování, zlatý hřeb každého letního víkendu. Prskající maso, ryby nebo zelenina na grilu umocní poklidnou letní náladu a dotvoří příjemnou letní atmosféru.

Gril Weber Performer Original GBS

 

Pokud je grilování vaším koníčkem a zajímají vás moderní technologie, bude se vám dozajista líbit kotlový gril Performer GBS s grilovacím roštěm o průměru 57 centimetrů. Více grilů Weber v akci >

Gril zahradní plynový kontaktní Campingaz Adelaide 3 Woody
Gril zahradní plynový kontaktní Campingaz Adelaide 3 Woody

Stylový zahradní gril s dřevěným designem a možností připravovat více pokrmů najednou bude Vašim nejlepším pomocníkem při grilování pro rodinu i přátele.

A jak strávíte léto Vy?

 

[ hana-code-insert ] '’GOOGLE’' is not found