Čím odklidit sníh ze střechy a přístřešku

V zimě musíme odklízet sníh z chodníků, dvorků a cest. Pro snadnější úklid používáme různé ruční nářadí na úklid sněhu a sněžné frézy. Pokud napadne větší množství sněhu,  je vhodné odstranit sníh i ze střech u zahradních domků a různých přístřešků, aby nedošlo pod tíhou sněhu poškození.

Úklid sněhu ze střech nám zase usnadní speciální ruční nářadí: Odhrnovač sněhu ze střechy s teleskopickou násadou.

Odhrnovač sněhu ze střechy s teleskopickou násadou

Odhrnovač sněhu ze střechy je konstrukčně upraven pro snadnou a efektivní práci. Mezi připojením násady a samotným hrablem je úhlel, který umožňuje shrnutí sněhu ze střechy nebo přístřešku.

Okraj hrabla na sníh určeného pro úklid sněhu ze sřechy je osazen měkkou hranou. Hrablo tak střechu nepoškrábe a nepoškodí.

Prácí dále usnadní dlouhé teleskopické násady s délkou až 4 m.

Odhrnovač sněhu ze střechy s teleskopickou násadou je také vhodný pro odklízení sněhu ze solárních panelů, díky měkké hraně nehrozí poškrábání.

Shrnovač s násadou SR-M60-ZMV4

Parametry hrabla a násad

výrobce: Wolf-Garten

násada ZM-V3: délka 170 – 300 cm

násada ZM-V4: délka 220 – 400 cm

hrablo: šířka 60 cm

Násady ZM-V3 a ZM-V4 lze použít také na další nářadí od Wolf-Garten, například pro Smeták na rohy, nářadí na čištění jezírek, česáček na ovoce nebo pro zahradní nůžky pro stříhaní větví tzv. houseníky. Aktuální cenu Odhrnovače sněhu ze střechy s teleskopickou násadou můžete zjistit a odhrnovač objednat v obchodě www.svet-travniku.cz.

foto: výrobce

 

[ hana-code-insert ] '’GOOGLE’' is not found

 

Napsat komentář