Dětská hřiště a skluzavky

Zahrada není jen o trávníku nebo pěstování keříků a zeleniny. Zahrada je také a to především, místem odpočinku a zábavy. Pergola, gril, bazén a pro děti dětské hřiště nebo alespoň houpačka nebo trampolína.

Dřevěné hrací domečky a dětská hřiště se skluzavkou, houpačkami a pískovištěm jsou splněným snem každého dítěte, které si s nimi užije spoustu nezapomenutelné zábavy.

A proč jim neudělat radost. Můžete zvolit klasickou hrací sestavu od velkého výrobce dětských hřišť Jungle Gym nebo vybrat něco stylovějšího až netradičního, například dětské hřiště AXI.

Současná dětská hřiště Vaší zahradě ostudu neudělají. Stylový a do detailu vypracovaný vzhled dětského hřiště perfektně pasuje do každé zahrady a jednoduchou stavebnicovou konstrukci zvládnete ve dvou sestavit během chvilky. Ano, i sestavení je jednoduché.

Dětská hřiště Jungle Gym

Bezpečnost, zábava, jednoduchost. Hlavní zásady dětských hřišť Jungle Gym. Vše pro zábavu dětí, kde bezpečnost je klíčovým faktorem. Jednoduchost zase pro rodiče při sestavování

Děti běhají, šplhají, lezou. Nahoru a dolu. Vše s radostí a zábavou. Dětská hřiště Jungle Gym podporují jejich vývoj.

Herní prvky podporují a povzbuzují:

  • dětskou fantazii
  • tvořivost
  • pohybové schopnosti
  • koordinaci a sílu

Bezpečnost

Bezpečnost je klíčovým hlediskem každého rodiče při výběru dětského hřiště pro své děti. Jungle Gym věnu velkou pozornost bezpečnosti již při vývoji hracích prvků.

Herní sety a prvky obsahují řadu bezpečnostních komponentů, jako například:

  • kryty šroubů
  • kotevní prvky
  • protiskluzové příčky

Zábava

Herní prvky Jungle Gym jsou velmi variabilní a přináší venkovní zábavu pro děti na mnoho let. Herní sety jsou důmyslně rozšiřitelné o různé moduly a lze je přizpůsobit potřebám dítěte i zajímavým příslušenstvím.

 

Každá sestava herního prvku, dětského domku nebo houpačky je složena řeziva a spojovacích prvků. Pokud sestava obsahuje skluzavky, dodávka obsahuje i skluzavku, je možné vybrat ze 4 barev.


sestava = montážní set + řezivo + skluzavka

Řezivo

Sestavy jsou vždy dodávány včetně nakrácených hranolů ( řeziva ). Nemusíte shánět řezivo a zabývat se jeho úpravou na správný rozměr.

Řezivo je upraveno tlakovou inpregnací. Tato impregnace zaručuje ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu a dřevokazným houbám. Dřevo má nazelenalou barvu. Pro konečnou barevnou úpravu doporučujeme lazurovací laky nebo barvy na dřevo.

Řezivo je nakráceno, ale nemá předvrtané otvory. po impregnaci dřevo vysychá a předvrtané otvory by nebyly přesné.

Montážní sada
Montážní sada

Montážní sada

Montážní sada obsahuje veškerý montážní materiál pro danou sestavu, jako jsou:

pevné součásti, spojovací materiál, vrtáky, šroubovací nástavce, ochranné prvky, doplňky zemní kotvy pro upevnění, drobné dárky a to nejdůležitější – podrobný obrázkový montážní návod – Step-By-Step.

Jak je sestavení náročné?

Pro sestavení nepotřebujete žádné zvláštní nářadí. Postačí vám elektrická nebo aku vrtačka, kladivo a pilku. Podle návodu dokáže sestaví snad každý. Sestavení je jednoduché. Návod je velmi podrobný a názorný.

Udělejte si ze sestavení zábavu pro celou rodinu.

Dětské domky Axi

Axi, stejně jako Jungle Gym je nizozemská značka. Nabízí klasické dětské domečky, ale také domky a hrací prvky netradičních tvarů.

Dětské domky AXI  jsou vyrobeny z asijského cedru, známý jako Cunninghemia lanceolata. Jedná se o 100% FSC dřevo, které pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů, kde se zasadí nový strom za každý poražený.

Domky jsou krásné a zároveň bytelné a bezpečné. Panely, ze kterých jsou herní prvky postavené, se skládající z prken z cedrového dřeva o tloušťce 15 mm a 38 mm. Domečky mají otevíratelná okna, velké vchodové dveře.

Montáž domečků je velmi jednoduchá. Většinou vystačíte se 2-3 hodinami zábavy při stavbě.

domeček Axi
domeček Axi

AXI myslí nejen na zábavu vašich dětí, ale také na jejich bezpečnost při hře. Všechny hrací prvky jsou testovány a jsou v souladu s certifikací TUV. Dětské domky do ČR dodává firma One Trade.

foto: Jungle Gym, AXI

 

 

[ hana-code-insert ] '’GOOGLE’' is not found