Zahradní traktor rozšířený o zimní příslušenství

Zahradní traktor je výborný pomocník pro sečení trávy na větších plochách. A jeho pořízení je větší investice, tak proč ho nevyužít naplno. K zahradním traktorům je nabízeno různé příslušenství a doplňky, který z něj udělají plnohodnotného pomocníka po celý rok.

Možnost použití příslušenství a různých doplňků a jejich sortiment, by měl být jeden z hlavních parametrů, který porovnáváme a bereme v úvahu, při výběru zahradního traktoru.

Nejčastěji se jako příslušenství  využívá závěsný vozík. Pro sečení a údržbu trávy určitě také využíváte provzdušňovač, válec nebo rozmetadlo.

Víte, že rozmetadlo můžete využít i na rozhoz posypových materiálů v zimě na chodník nebo příjezdovou cestu? Ano. Výborně a co další zimní příslušenství?

Zimní příslušenství

Pro zimu je příslušenství pro zahradní traktory bohaté a velice praktické. Základem by asi měly být sněhové řetězy, aby byl zajištěn dobrý a bezpečný provoz bez prokluzů.

Dále je to příslušenství pro úklid sněhu:

  • Radlice sněhová
  • 2-stupňová sněhová fréza
  • Zametací kartáč

2-stupňová sněhová fréza nebo zametací kartáč jsou již velmi nákladné prvky příslušenství pro zahradní traktor, ale při údržbě větších pozemků nebo úklid v areálu firem se vyplatí. Zametací kartáč samozřejmě využijete i v letních měsících. Zde je zase vidět, že vhodná volba příslušenství se vyplatí a traktor bude pomáhat po celý rok.

Pokud se o výběru zahradního traktoru zrovna rozhodujete, zjistěte si zda a jaké příslušenství lze k Vašemu vybranému modelu zakoupit. Vyberte si pro svůj zahradní traktor to správné příslušenství a udělejte ze zahradního traktoru stroj, který Vám usnadní práci okolo domu a na zahradě po celý rok.

Informace o výběru zahradního traktoru, na co se za měřit a na co si dát pozor naleznete na www.jak-vybrat-sekacku.cz

 

foto: Cub Cadet a Wolf-Garten

Napsat komentář