Dopřejte si pohodlné zahradní lenošení. Do každého počasí!

Houpací sítě, křesla a zahradní lehátka

Vlastní zahrada, chalupa nebo i malá zahrádka třeba v zahrádkářské kolonii, s sebou přináší spoustu radostí, ale také povinností, úkolů a hlavně práce. O to víc si pak vychutnáte zasloužený odpočinek, ať už během dne, nebo při večerním posezení s rodinou či přáteli.

Nechte se tedy inspirovat nápady zahradních designérů, a dopřejte sobě i blízkým pohodlí, a své zahradě vkusný a stylový doplněk.

Houpání má každý rád

Milá vzpomínka na dětství, trocha romantiky i připomínka cestování po moři. To vše, a mnohem více, může do vašich životů přinést zahradní houpací síť. Vůbec se nemusíte bát, že vám bude žaludek protestovat, jak moc se chcete pohupovat je totiž jen na vás. Jisté však je, že vás i jemné pohupování ukolébá jako miminko, minimálně do skvělé pohody a dobré nálady. Vybírat můžete z nepřeberného množství stylů provedení, barevných vzorů a také uchycení.

LA Siesta Domingo - houpací síť - family coral
LA Siesta Domingo – houpací síť – family coral

Nemusíte se vůbec spokojit jen s tradičním zavěšením mezi dva stromy, ale můžete si pořídit houpací síť s vlastní opěrnou konstrukcí a umístit ji tak dle libosti, třeba na terasu. Tuto výhodu navíc oceníte v případě, že zrovna po ruce nemáte dva statné stromy 🙂 Pokud chcete zažít kus romantiky, rozhodně vyberte houpací síť pro dvě osoby. Tuto variantu navíc ocení i vaše malé ratolesti.

Luxusní kousky pak pořídíte i s baldachýnem, či vlastním elegantně řešeným zastíněním.

Zahradní lehátko nebo postel?

 

Lehátko Dimenza Barcelona šedé
Lehátko Dimenza Barcelona šedé

Není lehátko jako lehátko. Od běžných rozkládacích, po lehká fungující na vaší vlastní rovnováze a těžišti, až po lehátka, která po vyzkoušení budete chtít přenést do ložnice a vyměnit za svou vlastní postel. Luxusní kousky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zvládnou bez problémů rozmary počasí, nejčastěji umělého ratanu.

Matrace i polstry jsou snímatelné, pratelné, ale hlavně vodě odolné, takže se nemusíte o jejich životnost obávat, a beze strachu je můžete umístit kdekoli na zahradě, a klidně i k bazénu.

Velkou výhodou těchto luxusních zahradních lehátek je také naklápěcí stříška, kterou můžete buď zcela zasunout nebo naopak postupně vysouvat dle postupujícího sluníčka.

Lenošte nad zemí s hlavou v oblacích

Závěsná houpačka Cacoon
Závěsná houpačka Cacoon > vyberte si na Hobbytec.cz

Závěsné houpací křeslo Oskar
Závěsné houpací křeslo Oskar

 

Je libo závěsné křeslo či lůžko? S pohodlným polštářem uvnitř, přímo vybízí k příjemnému lenošení. Vysoce kvalitní,pevný a trvanlivý materiál, speciálně upraven pro venkovní použití, zaručí dlouhou radost z tohoto ptačího hnízda, kokonu či chcete-li kapky vody.

Tím vším totiž vaše závěsné lůžko může být ve vašich představách. Nevadí mu déšť ani prach, díky odolné a rychleschnoucí úpravě zvládnete péči o jeho údržbu snadno. Lůžko či křeslo stačí zavěsit pomocí lana a karabiny na pevnou větev stromu, a dopřát si toto relaxační pohodlí můžete třeba i v obývacím pokoji.

 

[ hana-code-insert ] '’GOOGLE’' is not found