Inspirace pro vaši terasu u bazénu – Zahradní lehátka z umělého ratanu

Jak odpočívat doma na terase, na zahradě, u bazénu? Pohodlně a moderně. Zahradní lehátka Vám nabídnou vytoužený odpočinek a pohodlí na letním slunci.  Nové materiály a nové přístupy designérů přinášejí nové a nové tvary zahradního nábytku a nábytku pro volný čas. Jedním z nových materiálů a v posledních letech velmi populární je umělý ratan.

Umělý ratan je velmi moderní a používaný materiál na výrobu zahradního nábytku. Tvoří ho polyethylenové vlákno, které je 100% recyklovatelné. Hlavní rozdíl mezi přírodním a umělým ratanem je, že je pružnější, pevnější a odolnější.

Umělý ratan má řadu výhod a velmi dobrých vlastností.

  • Neloupe se
  • nepraská
  • nebledne
  • je UV stabilní

Umělý ratan dobře snáší teplotní rozdíly a je odolný proti chlóru z bazénů a povětrnostním podmínkám. Snadná údržba zaručí jeho dlouhou životnost a pěkný vzhled. Zahradní nábytek u umělého ratanu dokonale zapadne mezi ostatní nábytek a vhodně dotváří přírodní vzhled zahrady, či moderní zařízení teras a balkonů.

Zde je pro Vás několik tipů a inspirace. Zahradní lehátka z umělého ratanu. Vybírali jsme v prověřeném obchodě s nábytkem: hezkynabytek.cz 

Zahradní lehátko z umělého ratanu Sharon

Zahradní lehátko - Sharon

foto: hezkynabytek.cz

Designové lehátko je navrženo pro exteriér. Lehká hliníková konstrukce je potažena výpletem z kvalitního umělého ratanu. Lehátko je anatomicky tvarované, aby chvíle Vašeho odpočinku a relaxu byly dokonalé.

Přejít do obchodu – detail produktu >

Zahradní lehátko z umělého ratanu Orfa

Zahradní lehátko Orfa

foto: hezkynabytek.cz

Luxusní lehátko Orfa lákavého designu Vám zpříjemní chvíle odpočinku, ať už na Vaší zahradě nebo terase, či u bazénu. Je vyrobeno z umělého ratanu, který je velmi populární při výrobě zahradního nábytku. To kvůli skvělým vlastnostem, odolnosti a trvanlivosti.

Přejít do obchodu – detail produktu >

Zahradní lehátko + stolek – Deokork – Bade

Zahradní lehátko + stolek Bade

foto: hezkynabytek.cz

Luxusní lehátko Bade je designované tak, aby Vám poskytovalo dokonalé pohodlí při odpočinku. Tvarování lehátka kopíruje polosediacu polohu těla, nohy lehátka jsou v obloucích, které vytvářejí praktické opěrky na ruce. Abyste si měli kde odložit knihu, noviny či letní drink, k lehátku dostanete praktický stoleček zdarma.

Luxusní lehátko Bade je vyrobeno z umělého ratanu, který mu dodává moderní vzhled.

Přejít do obchodu – detail produktu >

Zahradní lehátko Kokon pod hvězdami

Zahradní lehátko - Kokon pod hvězdami1

foto: hezkynabytek.cz

Netradiční lehátko si umístěte na zahradě a vychutnávejte si odpočinek, ať už přes den nebo v noci. Pohodlně se na něj vejdou dvě až tři osoby. Díky velmi pracnému výpletu z umělého ratanu má téměř až krajkový vzhled. Pevná konstrukce dovolí nechat rozměrné “hnízdo” venku v zahradě, nebo na terase, po celý rok. V tomto hnízdě stav nejednu letní noc například i pozorováním hvězd.

Přejít do obchodu – detail produktu >

Jaké lehátko Vás zaujalo?

 

[ hana-code-insert ] '’GOOGLE’' is not found